POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła - Białystok

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, ponieważ zależy nam na dostosowaniu się do aktualnych wymagań interesantów. W ramach usług obejmujących instalację ogrzewania dla domów proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania projektanckie dot. doboru i wykonywania:
  • górnych źródeł ciepła (np. ogrzewanie grzejnikowe lub płaszczyznowe),
  • kotłowni (w opraciu o pompy ciepła).
Zajmujemy się montażem zarówno standardowych, jak i nowoczesnych oraz energooszczędnych urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, a także klimatyzowania pomieszczeń (ewentualnie podgrzewania wody użytkowej).

Powietrzne pompy ciepła - Białystok

Powietrzne pompy ciepła sprawnie i bezproblemowo pobierają świeże powietrze, gwarantując najwyższy możliwy komfort egzystencji dla każdego mieszkańca. Ich montaż jest bardzo prosty, a co za tym idzie - przystępny cenowo. Zakres pracy dla temperatur zewnętrznych, biorąc pod uwagę tryb ogrzewania, sięga nawet 28 stopni Celsjusza. W konsekwencji pompy ciepła powietrzne można stosować jako jedyne źródło ogrzewania całej nieruchomości. Decydując się na konkretne urządzenie, rekomendujemy zwrócić uwagę na dodatkowe funkcjonalności (np. sposób sterowania przez internet czy też możliwość współpracy z innymi źródłami ciepła).

Gruntowne pompy ciepła - Białystok

Pompa ciepła gruntowa pobiera energię z gruntu za pomocą tzw. wymiennika - to właśnie w nim przepływa solanka, nazywana potocznie cieczą niezamarzającą. Pompy ciepła gruntowe warto wykorzystać ze względu na niezależność od zmian temperatury. Urządzenia te świetnie nadają się przede wszystkim do klimatyzowania pomieszczeń, podgrzewania wody użytkowej oraz ogrzewania nieruchomości.

Ile kosztuje pompa ciepła?

Koszty za pompę ciepła oscylują w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych. Istnieją oczywiście również znacznie droższe egzemplarze. Finalna cena jest uzależniona od powierzchni domu.