MAXTECH

FIRMA BUDOWLANA BIAŁYSTOK

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, przede wszystkim w budynkach mieszkalnych (domy jednorodzinne, zabudowy bliźniacze, szeregówki) i usługowych w tym produkcyjno-handlowych, biurowych oraz użyteczności publicznej, głownie na terenie miasta Białystok i woj.podlaskiego.

DLACZEGO MY?

 Terminowość

wszystkie usługi wykonujemy w ustalonym terminie

Rzetelność 

Budownictwo to Nasza pasja

Solidność 

wykwalifikowana kadra i pełne zaplecze techniczne

Gwarancja

udzielamy pełnej gwarancji na wykonane prace

 

MAXTECH - firma budowlana z Białegostoku

Firma budowlana MAXTECH świadczy kompleksowe usługi remontowo budowlane w Białymstoku. Fachowcy, których zatrudniamy, stawiają profesjonalizm. Zależnie od preferencji inwestora angażujemy się w różne formy współpracy, a mianowicie:
  • budowa domów (technologia tradycyjna oraz energooszczędna);
  • kompleksowe usługi budowlane związane z pokryciem dachowym w każdej dostępnej technologii (np. dachówka, blachodachówka, gont);
  • wykonawstwo termomodernizacji budynków w różnym systemie dociepleń (np. tynki mineralne, kwarcowe, kamień elewacyjny, tynki silikonowe i silikatowe);
  • wykonywanie ogrodzeń (np. panelowych, betonowych oraz gabionowych);
  • usługi instalacyjne (np. elektryka, hydraulika, rekuperacja, pompy ciepła, odgromienie);
  • usługi wykończenia wnętrz i przygotowywanie budynków „pod klucz” (razem ze stolarką okienną i drzwiową);
  • usługi architektoniczno projektowe (zależnie od wymagań klientów);
  • przebudowy i modernizacje (budynków, które już istnieją);
  • nadzór i prowadzenie inwestycji (w ramach świadczonych usług);
  • budowa schronów z pełnym wyposażeniem (w zależności od potrzeb inwestorów: wyposażenie elektryczne, hydrauliczne oraz telekomunikacyjne).
Wykonujemy bardzo szeroki zakres prac remontowo budowlanych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Realizujemy pomysły i marzenia w bardzo przystępnych kryteriach cenowych. Według opinii klientów efekty naszych prac są bardzo zadowalające. Wiele osób decyduje się na współpracę z polecenia. Jeśli szukają Państwo firmy rzetelnej, doświadczonej i godnej zaufania - rekomendujemy zapoznać się z ofertą MAXTECH. Pozostajemy do dyspozycji.

Kompleksowe usługi remontowo-budowlane - Białystok

Szukasz przedsiębiorstwa świadczącego kompleksowe usługi remontowo budowlane? Białystok, wraz z okolicznymi miastami z województwa podlaskiego cechuje się obszerną ofertą firm. W przypadku MAXTECH gwarantujemy również profesjonalną usługę, partnerstwo inwestorskie oraz doradztwo. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.