INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Instalacje i usługi elektryczne - Białystok

Ofertę naszej firmy obejmują także usługi instalacyjne. Regularnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, dlatego zajmujemy się także elektryką. Gwarantujemy najwyższą jakość rozwiązań modernizacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb inwestorów. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Kompleksowe zakładanie instalacji elektrycznych - Białystok

Zakładaniem instalacji elektrycznych w Białymstoku zajmujemy się od ponad 11 lat. Zanim podejmiemy współpracę z klientem, wstępnie wyceniamy usługę na podstawie otrzymanych informacji. Następnie tworzymy projekt, opierając się o omówioną koncepcję z inwestorem. Ogólnie rzecz biorąc, zakładanie instalacji elektrycznych jest dosyć skomplikowanym zadaniem wymagającym konkretnego uwzględnienia wytycznych dotyczących m.in.:
  • instalacji,
  • obliczeń,
  • szacunków,
  • rozłożenia układu elektrycznego,
  • oraz docelowo wykorzystywanych materiałów.
Na tej podstawie wykonujemy montaż. Po zakończonych pracach dokładnie weryfikujemy instalację pod kątem zgodności z planem, a także z prawem budowlanym. Każdemu klientowi dostarczamy również specjalny protokół odbioru instalacji.

Elektryk - Białystok

Firma MAXTECH dysponuje wysokiej klasy specjalistami, którzy zajmują się świadczeniem usług elektrycznych. Pracujemy na materiałach dobrych jakościowo - pozyskujemy je od sprawdzonych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że klienci będą zadowoleni z wykonanych usług. Jeśli szukasz elektryka w Białymstoku - dobrze trafiłeś. Przystępne ceny i profesjonalna obsługa klienta to atuty, którymi się wyróżniamy spośród konkurencji. Skutecznie minimalizujemy koszty inwestycji, odpowiednio wykorzystując wszelkie materiały - podchodząc do świadczenia usług zgodnie z zasadą NO-WASTE. W skład naszych usług wchodzi także instalacja i montaż oświetlenia (np. lamp, kinkietów, żyrandoli). Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Porozmawiamy o szczegółach Twojego zlecenia.